SĪKDATNES

SĪKDATNES

Mūsu Auto Valmiera SIA mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes. Sīkdatnes ir mazi burtu un ciparu faili, kurus mēs uzglabājam Jūsu pārlūkā vai Jūsu ierīces cietajā diskā.

Ir dažāda veida sīkdatnes, ko parasti izmanto mājaslapās dažādiem mērķiem.  Mēs savukārt izmantojam tikai un vienīgi mājaslapas darbībai nepieciešamās sīkdatnes, kas ir tehniski nepieciešamas mājaslapas funkcionalitātei.

Visas sīkdatnes, kas nav atzīstamas par obligātajām (tehniski nepieciešamie) var tikt izmantotas tikai ar Jūsu iepriekšēju piekrišanu. Pievēršam Jūsu uzmanību, ka obligātās sīkdatnes ir nosacījums vietnes izmantošanai, tādējādi to izmantošanai nav nepieciešama piekrišana.

Jūs jebkurā laikā varat bloķēt sīkdatņu izmantošanu, aktivizējot sava pārlūka iestatījumus, kas ļauj jums atteikties no sīkdatņu daļas vai visu sīkdatņu izmantošanas. Plašāk lasiet šeit: www.aboutcookies.org. Taču gadījumā, ja bloķējat sīkdatņu izmantošanu, daļa mājaslapas var būt nepieejama vai funkcionēt nepietiekami.

Mājaslapās var būt saites uz trešo personu mājaslapām. Šīm trešajām personām ir sava, ar mums nekādā veidā nesaistīta, privātuma politika. Mūsu Auto Valmiera SIA nenes nekādu atbildību par šo mājaslapu lietošanas noteikumiem un to privātuma politiku.

Detalizēta informācija par mājaslapā izmantojamajām sīkdatnēm:

Obligātie sīkfaili (4) - ļauj lietot tīmekļa vietnē pieejamos pakalpojumus, piemēram, sīkfailu autentifikācija, kas ir nepieciešama pakalpojumu autentifikācijai tīmekļa vietnes ietvaros.

Nosaukums

Pakalpojumu sniedzējs

Nolūks

Termiņš

Veids

laravel_session

musuautovalmiera.skoda.lv

Šo sīkfailu vietnes īpašnieki izmanto iekšēji, augšupielādējot vai atjaunojot vietnes saturu.

1 diena

HTTP

rc::a

google.com

Šo sīkfailu izmanto, lai atšķirtu cilvēkus no robotprogrammatūrām. Tas ir izdevīgi vietnei, lai varētu sagatavot derīgus pārskatus par viņu vietnes izmantošanu.

pastāvīgi

HTML

rc::c

google.com

Šo sīkfailu izmanto, lai atšķirtu cilvēkus no robotprogrammatūrām.

sesijas laiks

HTML

XSRF-TOKEN

musuautovalmiera.skoda.lv

Nodrošina apmeklētāju pārlūkošanas drošību, novēršot vietņu pieprasījumu viltošanu. Šis sīkfails ir būtisks vietnes un apmeklētāja drošībai.

1 diena

HTTP